Apky, které usnadní práci s Instagramem

Zdá se to jen mně nebo opravdu, abyste byli dobří a sledovaní na instagramu, tak na něm musíte být závislí?

Podle toho jak momentálně pracuje algoritmus, tak abych stíhala pravidelně dávat kontent, komentovat, objevovat a likovat. Nemluvě o tom, že bych měla dávat každý den instastories, kde bych nejlépe měla užívat všechny funkce, od gifů, tagování až po emotikony, tak to vypadá, že instagram chce, abychom nestíhali vlastní život.

Proto se snažím si tuto práci ulehčit. A připravila jsem pro vás několik aplikací, které mi hodně pomáhají. A stejně ani vše výše vyjmenované nejsem schopna dělat.

Focalmark

1200x630bbNěkdy prostě nemám náladu na to vymýšlet originální #hashtagy. A tahle apka vám po zadání tří specifik vybere nejvyhledávanější (nejrelevantnější). Vyberete styl fotografie, kde to bylo foceno a čím jste to vyfotili. Pak si můžete určit počet #. Nepoužívejte všechny, které vám to navrhne, ale jen některé vyberte, stále se snažte myslet na to že instagram podporuje originální hashtagy a také podporuje tvorbu vlastních autentických hashtagů.

Buffer x Latter

index

I když jsem měla nastavený budík, tak jsem nebyla schopná dodržet časy postů. Třeba jsem byla na schůzce, v metru nebo někde, kde se to nehodilo. „Típnu“ budík a vzpomenu si na to až druhý den a tím se mi to zase rozhodilo. Tak jsem začala používat Buffer a Later. Funguje to jako plánování příspěvků na Facebooku. Dáte si práci s naplánováním a apka to dělá za vás a co je pro mě velké plus, plánuji to na počítači a přes apku v telefonu se to už me.latergram.latergramme_iconautomaticky postuje samo, a už to ani nechce vaše potvrzení o postu. Rozhodně doporučuji.

 

 

 

Spark post

indexMoje srdcovka od Adobe. Funguje podobně jako Canva. Vždy, když potřebuji připravit letáček nebo dát text do fotky tak používám Spark post. Funguje jak na PC tak jako apka na telefon.

 

 

Repost

unnamedPokud potřebujete na instagramu nasdílet něčí fotku na vašem profilu, tak repost je jasná volba. Je to rychlé a jednoduché. Jen si kontrolujte, pokud máte více insta profilů, na kterém profilu jste zrovna přihlášeni. A je to mnohem rychlejší než dělat print screen obrazovky.

 

Hyperpapse

1200x630bbhyperJestli nechcete zrovna filmovou kvalitu obrazu a nemáte stabilizér na telefon. Pak doporučuji, tuto aplikaci na nahrávání videa od Instagramu. Obraz je kvalitní a je stabilizovaný. Aplikace se jednoduše ovládá, jen nahráváte a po ukončení nahrávání si vyberete v jaké rychlosti to chcete exportovat. Často jsem ji používala na timelapse videa.

Zde najdete video, které bylo točené na hyperlapse.

Layout from instagram

unnamedlayVytvoří vám rychle koláž z fotek a samozřejmostí je i využití insta filtrů, které můžete užít odděleně nebo jednotlivě na určité fotky.

Tohle jsou apky které mám ráda, doporučíte mi ještě nějakou?

Ostatní apky které mám ráda najdete zde ve článku: 8 Apek, které vám usnadní práci fotografa

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Vytvořte si zdarma webové stránky nebo blog na WordPress.com.

Nahoru ↑

%d bloggers like this: